13:39
Учасники ІІ туру IX Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки

Учасники ІІ туру IX Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки, яка відбудеться в технічному коледжі НУВГП, 12 квітня 2016 року, початок реєстрації о 10 00 

ПОЧАТОК ОЛІМПІАДИ о 1100

Навчальний заклад

Учасник олімпіади

Керівник, супроводжує

1

Рівненський автотранспортний коледж НУВГП

Шанько Іван Олегович

Гаврилуца Віктор Вікторович

2

Технічний коледж НУВГП

Сокол Олександр Валерійович

Терешкович Дмитро Володимирович

3

Рівненський економіко-технологічний коледж НУВГП 

Максимчук Інна Сергіївна

Літвінчук Ірина Олександрівна

4

ДВНЗ Рівненський коледж економіки та бізнесу

Сопронюк Катерина Михайлівна

Шпортько Леся Василівна,

Назаров Андрій Леонідович

5

Рівненський кооперативний економіко-правовий коледж

Міняйло Марина Василівна

Кондратюк Віктор Петрович

6

Рівненський аграрний коледж

Ульчак Олег Петрович

Хрипа Юрій Володимирович

7

Рівненський базовий медичний коледж

-

-

8

Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж

Коник Максим Валерійович

Галянт Світлана Анатоліївна

9

Рівненське музичне училище РДГУ

 

 

10

Рівненське вище училище ДДСО при МВС України

-

-

11

Дубенський педколедж РДГУ

-

-

12

Дубенський медичний коледж

Березюк Роман Леонідович

Поліщук Вячеслав Михайлович

13

Дубенський коледж культури і мистецтв РДГУ

 

 

14

Дубенська філія ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»

 

 

15

Мирогощанський аграрний коледж

Стахнюк Микола Володимирович

Корнійчук Наталія Михайлівна

16

Млинівський технолого-економічний коледж

Гордійчук Дмитро Григорович

Лозійчук Петро Миколайович

17

Костопільська філія базового медичного коледжу

Боришкевич Віктор Сергійович

Сенета Сергій Євгенович

18

Костопільський будівельно-технологічний  технікум НУВГП

Тивонюк Володимир Петрович

Гриб Юлія Миколаївна

19

Березнівський лісовий коледж НУВГП

-

-

20

Сарненський педагогічний коледж РДГУ

Фурсович Марина  Петрівна

Онищук Віктор Володимирович

21

Рокитнівське медичне училище

Тазюк Лілія Романівна

Терещук Олег Анатолійович

22

Західноукраїнський коледж "Полісся”

-

-

 
Переглядів: 231 | Додав: Nik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: